Stół drewniany na wymiar – w jakich wnętrzach się sprawdzi?

0
331

Drewniane meble od wielu stuleci niezmiennie cieszą się popularnością, ze względu na trwałość, estetykę oraz uniwersalny charakter. Jeżeli marzy Ci się drewniany stół na wymiar, nie musisz więc martwić się, że ciężko będzie dopasować go do Twojego mieszkania. Jest bardzo wiele sposobów, na które można wykorzystać drewniany stół w aranżacji wnętrz. Sprawdź, w jakim stylu najlepiej urządzić dom, aby meble wykonane z dębu, buku czy jesionu dobrze się prezentowały i wykorzystaj tę wiedzę, by dopasować stół do wnętrza.

Stół drewniany na wymiar – nowoczesny salon 

Nowoczesność kocha prostotę i właśnie dlatego drewniane meble bardzo dobrze się sprawdzają we współczesnych stylizacjach wnętrzarskich. Należy tutaj jednak postawić na prosty drewniany stół wykonany na wymiar, który pozbawiony będzie niepotrzebnych ozdobników. W stylu nowoczesnym ceniony jest minimalizm, ale również funkcjonalne rozwiązania, więc jeśli jest taka potrzeba, możesz rozważyć kupno rozkładanego stołu.

Stół drewniany na wymiar – pokój w stylu skandynawskim 

We wnętrzach typu scandi kolorystyka jest raczej stonowana. Bardzo często dekoratorzy decydują się na białe lub szare ściany oraz materiały takie jak szkło, metal czy kamień. Wnętrze w stylu skandynawskim można jednak także ocieplić akcentami naturalnego drewna, które sprawi, że wyda się ono bardziej przyjazne. W tym celu warto więc zakupić praktyczny stół drewniany na wymiar, który będzie spójny z całą aranżacją i jednocześnie będzie się dobrze prezentował. Obejrzyj przykładowe stoły i stoliki, które sprawdzą się w tej roli na stronie https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/.

Stół drewniany na wymiar – kuchnia wiejska 

Kuchnia w stylu cottage, czyli urządzona na wiejską modłę to marzenie wielu gospodyń domowych, także tych mieszkających w dużych miastach. Drewno jest wszechobecne w takim wnętrzu. Najlepiej jednak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Wybierając stół do kuchni wiejskiej, zadbaj więc, aby miał widoczne usłojenie, a będzie dobrze współgrał z całą stylizacją.

Leave a reply