Osłony balkonowe na wymiar – gwarancja intymności i komfortu

0
626

Balkon to dla wielu luksus, który z pewnością ma wiele zalet. Możemy na nim spędzać letnie wieczory, bawić się z dziećmi, suszyć pranie, a jeśli metraż na to pozwala, to również organizować spotkania ze znajomymi. Tylko abyśmy mogli czuć się na nim komfortowo, musimy odgrodzić się od świata zewnętrznego i ciekawskich spojrzeń przechodniów czy sąsiadów. A w tym pomogą nam osłony balkonowe na wymiar. Ich wysoka jakość, bogata kolorystyka i dowolny wymiar sprawiają, że produkt ten idealnie sprawdzi się na każdym balkonie.

Aby osłona balkonowa w stu procentach spełniała swoje zadanie, musi być dobrze dopasowana, a to gwarantuje zamówienie jej na wymiar. Twój balkon ma niestandardowe wymiary i nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniej osłony? Wobec tego bardzo się cieszymy, że do nas trafiłeś, ponieważ nasza oferta jest skierowana m.in. do takich osób jak Ty. Wystarczy, że zmierzysz długość i szerokość balkonu, wybierzesz kolor osłony, złożysz zamówienie, a my dostarczymy pod wskazany adres gotowy do montażu produkt. Osłona balkonowa na wymiar z racji tego, że jest w jednym kawałku i nie ma żadnych łączeń, to oprócz walorów praktycznych, wyróżnia się też wysoką estetyką. Łatwy montaż sprawia, że w kilka chwil możemy odmienić swój balkon i np. przykryć zniszczone balustrady.

Osłony balkonowe na wymiar i ich zalety

Oferowane przez nas osłony balkonowe, to produkty rzemieślnicze, co oznacza, że są one wykonywane ręcznie. Za tym z kolei kryje się wysoka jakość. Doskonała wytrzymałość i odporność na rozciąganie powodują, że mimo upływu lat osłona balkonowa na wymiar prezentuje się nieskazitelnie i wygląda jak nowa. Zasługą tego jest też specjalny lakier UV, którym pokryta jest osłona, dzięki czemu nie płowieje i nie zmienia ona swoich kolorów pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. A jakie korzyści wiążą się z zamontowaniem osłony balkonowej? Oto zalety płynące z jej posiadania:

  • zyskanie prywatności – nieprześwitujący materiał sprawa, że nie widać co robimy na balkonie oraz co na nim przechowujemy,
  • zwiększone bezpieczeństwo przy małych dzieciach – eliminujemy ryzyko wyrzucenia zabawki przez balustradę,
  • skuteczna ochrona przed wiatrem oraz zacinającym deszczem,
  • osłona przed promieniami słonecznymi.

Kupując osłony balkonowe na wymiar zyskujemy produkt na lata, który zapewni nam komfortowe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. A do tego zadba o nowoczesny design balkonu… Wykonaj pomiary, wybierz jeden z siedmiu kolorów wodoodpornych osłon i ciesz się pięknym oraz funkcjonalnym balkonem!

Leave a reply