Nowoczesne zlewozmywaki granitowe – ponadczasowa forma, doskonała funkcjonalność

0
594

Wybór zlewozmywaka do kuchni może być trudnym zadaniem. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kupowało się to, co było dostępne, albo wybierało wśród kilku propozycji podobnych do siebie pod niemal każdym kątem. Obecnie dostępne zlewozmywaki granitowe, stalowe, ceramiczne oraz inne typy przybierają przeróżne kształty, sposoby montażu, kolorystykę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprawdzone modele – zlewozmywaki doskonale wpisujące się w potrzeby współczesnej kuchni.

Eleganckie i funkcjonalne zlewozmywaki granitowe

Jako profesjonalny sklep ze zlewozmywakami proponujemy doskonale zaprojektowane modele zlewozmywaków o świetnej funkcjonalności. Jednokomorowe, półtorakomorowe, a także dwukomorowe, z ociekaczem lub bez, wpuszczane w blat, podwieszane czy nakładane na szafkę – możliwości jest dużo. Zlewozmywaki oferują pożądaną funkcjonalność w kompaktowych i estetycznych rozmiarach oraz kształtach. Mogą mieć zarówno zaokrągloną, bardziej tradycyjną formę, jak i nieco bardziej surowy i nowoczesny charakter. Możliwość wycięcia otworu na baterię, korek automatyczny czy dozownik na płyn jest dostępna w zależności od wybranego modelu i warunków technologicznych. W ofercie znajdują się zlewozmywaki granitowe z gotowymi otworami, przygotowanymi pod montaż zarówno prawo, jak i lewostronny, a także wersje narożnikowe.

Wybierz kolor, formę i wielkość – zlewozmywaki dopasowane do potrzeb

Niemal niekończące się możliwości aranżacji nowoczesnej kuchni sprawiają, że zlewozmywaki również muszą wpasowywać się w kolorystykę i wystrój wnętrza. Mogą niejako ginąć w blacie, idealnie zgrywając się z nim kolorem, albo też wręcz przeciwnie, wraz z baterią stanowić eleganckie uzupełnienie kuchni, jej charakteru. Wyjątkowe zlewozmywaki granitowe dostępne w naszym sklepie mogą mieć różną kolorystykę nawiązującą do natury, na przykład:

  • różne odcienie beżu,
  • cynamonowe jasne i ciemne,
  • piasek,
  • szarości, grafit,
  • czerń,
  • zieleń,
  • czerwień,
  • brąz.

Oferta obejmuje również wybrane modele w wersji kwarcowej, która udostępnia rozszerzoną kolorystykę. Zlewy można montować nawet na szafkach o szerokości zaledwie 40 centymetrów, dzięki czemu okażą się doskonałe do praktycznie każdej kuchni. Dzięki propozycji zakupu zlewozmywaków wraz z niezbędnymi akcesoriami, baterią czy dozownikiem oferta jest kompletna i chętnie wybierana przez licznych klientów.

Leave a reply