Manekiny specjalne – czy warto w nie zainwestować?

0
598

Manekiny są pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę klienci butików czy sklepów sieciowych. To one w dużej mierze, decydują o sukcesie danego sklepu odzieżowego. Dobrze wyeksponowana stylizacja, będzie przyciągać większą rzeszę klientów. Jednak czy wszystkie manekiny wyglądają, lub powinny wyglądać tak samo? Zdecydowanie nie, dlatego właśnie powstały manekiny specjalne.

Czym różnią się manekiny specjalne od zwykłych?

Manekiny specjalne, różnią się przede wszystkim ilością możliwości jakie posiadamy już podczas składnia zamówienia na określony model, oraz funkcjami dostępnymi tuż po ich otrzymaniu. Dzięki nim, jesteśmy w stanie przedstawić o wiele większą różnorodność sylwetek. Manekiny specjalne dzielimy na 4 główne grupy. Są to manekiny ciążowe, plus size, packshot oraz giętkie. Dzięki nim, możemy skupić się na prowadzeniu butiku o określonym asortymencie lub poszerzyć obecny. Przykładowo, jeśli posiadamy sklep z ubraniami dziecięcymi, możemy dokonać zakupu manekina ciążowego, aby rozwinąć ilość produktów na sprzedaż, a wraz z tym – zyski.

Zalety manekinów specjalnych

Manekiny specjalne, jak sama nazwa wskazuje są manekinami, które posiadają więcej funkcji niż manekiny zwykłe. Przykładowo, decydując się na zakup manekina giętkiego, posiadamy możliwość dowolnego ułożenia poszczególnych części ciała. To udogodnienie, sprawdzi się idealnie w sklepach sportowych. Ubrania stworzone do uprawiania aktywności fizycznej, prezentują się o wiele lepiej w ruchu, dlatego bardzo często manekiny w tego typu sklepach, stylizowane są na biegnące. Manekiny specjalne typu packshot, sprawdzą się idealnie podczas robienia zdjęć ubrań na stronę internetową. Dzięki temu, że nie są zaopatrzone w poszczególne części ciała, a jedynie tors – pozwalają skupić się na danej stylizacji oraz wyraźnie ją przedstawić. Na stronie https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-specjalne.89, znajdziemy szeroką ofertę tego typu manekinów. Jeśli zastanawiasz się jak możesz ulepszyć swój sklep, rozważ zakup manekina specjalnego.

Leave a reply