Lemir – lampy, które świetnie sprawdzą się przestrzeni publicznej

0
398

Prestiż danego miejsca często da się ocenić na pierwszy rzut oka. Naszą uwagę zwraca zazwyczaj czystość oraz wyposażenie wnętrza. Ocenie w tym wypadku podlegają nie tylko meble i dekoracje, ale także elementy systemu oświetleniowego. Dlatego w przestrzeni publicznej zazwyczaj bardzo dba się o to, aby lampy komponowały się z wystrojem, były nowoczesne oraz funkcjonalne. Jeżeli tylko budżet na to pozwala, warto zdecydować się na podniesienie standardu, dzięki eleganckim i praktycznym lampom od sprawdzonego producenta, takiego jak Lemir. Produkty tej firmy charakteryzuje wyjątkowy styl oraz estetyka, dzięki czemu wspaniale prezentują się we wnętrzach różnego rodzaju.

Lemir – polska firma w przestrzeni prywatnej i publicznej

Wysoka jakość wykonania oraz estetyczny i niebanalny design, który prezentuje każda z lamp od Lemir to efekt wieloletniego doświadczenia w branży oświetleniowej. Firma startowała w 1967 roku i do dziś kontynuuje tradycje, które przekładają się na bogaty asortyment w katalogach przedsiębiorstwa. Wszystkie produkty wykonane są w Polsce i tutaj też cieszą się dużym zainteresowaniem lecz marka zdobyła uznanie także na rynkach zagranicznych. Wśród możliwych do nabycia lamp można znaleźć różnorodne projekty, jednak w większości są one skierowane do miłośników stylu klasycznego lub nowoczesnego. Właśnie z tego względu chętnie wykorzystuje się je w nowoczesnych salonach czy pokojach w stylu retro. Jednak ich użyteczność nie kończy się na przestrzeni domowej. W miejscach publicznych lampy Lemir odnajdują się równie dobrze.

Lemir – urzędy i instytucje publiczne

Wiele budynków administracyjnych, które przyjmują interesantów, charakteryzuje się chłodnymi i surowymi wnętrzami. Niewiele jest tam miejsca na bogate dekoracje, a biorąc pod uwagę przeznaczenie tych miejsc, nie są one w ogóle potrzebne. Za to istotne jest funkcjonalne wyposażenie, takie jak biurka, krzesła czy odpowiedni system oświetleniowy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby lampy rozmieszczone w korytarzach, poczekalniach czy poszczególnych pokojach, nie wprowadzały odrobiny elegancji. Lemir ma kilka ciekawych propozycji dla tego typu instytucji, dzięki którym staną się nieco bardziej przytulne. Spośród nich warto wyróżnić żyrandol Delta, który stanowi kompromis między stylem vintage, a nowoczesną funkcjonalnością. Występuje w wersji z trzema, czterema lub pięcioma punktami świetlnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się  w pomieszczeniach o dużym metrażu.

Lemir – placówki medyczne

Prywatne przychodnie oraz gabinety medyczne najlepiej wyglądają, kiedy panuje w nich sterylna czystość. Nie oznacza to jednak, że takie wnętrza muszą być całkowicie pozbawione charakteru. Wręcz przeciwnie, subtelne dodatki, takie jak na przykład nowoczesne lampy sprawią, że ośrodek tego typu będzie wyglądał luksusowo. Chromowane kinkiety Ape z kolekcji Lemir doskonale sprawdzą się w prywatnej klinice, gabinecie dentystycznym czy salonie medycyny estetycznej.

Lemir – hotele, sale bankietowe i restauracje

We wnętrzu, które ma wyglądać na ekskluzywne, a swoją estetyką przyciągać klientów, nie może zabraknąć ozdobnych lamp. W restauracjach, hotelach o wysokim standardzie oraz salach bankietowych doskonale wyglądają majestatyczne żyrandole. Wisząca lampa Antares od Lemir, która wyglądem przypomina ogromny kandelabr, będzie idealna do wnętrza imitującego pałacowe komnaty. Warto sprawdzić także inne propozycje producenta tutaj https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/4_lemir. Do żyrandola można także dobrać system kinkietów utrzymanych w takiej samej estetyce.

Leave a reply