Jak wykorzystać plakaty w aranżacji wnętrz?

0
404

Plakaty są idealnym sposobem na wyrażenie siebie. To pomysł na zagospodarowanie pustych ścian, wnęk meblowych i niewykorzystywanych powierzchni podłogowych. Wydruki plakatów w ramie są alternatywą dla o wiele droższych obrazów i idealnie sprawdzają się we współczesnych wnętrzach. Przez swoją uniwersalność doskonale wpisują się w dekoracje nie tylko ścian mieszkalnych, ale także w biurach i przestrzeniach firmowych. Duża różnorodność wzorów, ram oraz rozmiarów, pozwala stworzyć unikatową kompozycję w każdym pomieszczeniu.

Duży format dla przestronnych wnętrz

Decydując się na aranżacje wnętrza z wykorzystaniem plakatów w ramie https://tappy.pl/oferta/plakaty/ warto wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia. Duże formaty w wielkości 70 * 100 cm lub większe, idealnie wpiszą się w wystrój przestrzennych salonów i sypialni. Pomimo rozmiaru nie będą obciążały i „zagracały” pomieszczenia, a dodadzą mu charakteru, nie wpływając optycznie na metraż. Aby wydruk nie zgubił się w dużym lokalu warto umieścić go nad kanapą lub zagłówkiem łózka.

Plakatowa galeria ścienna

Plakaty, to również idealne narzędzie do stworzenia galerii na ścianie. Aby jednak tworzyła niepowtarzalny design, należy przed zakupem plakatów zdecydować o formie i motywach. Galerię możemy stworzyć w jednej linii z dokładnie tych samych rozmiarów wydruków lub wybrać opcję mozaiki z różnymi wielkościami. Forma zależy nie tylko od personalnych upodobań ale również od miejsca jakim dysponujemy na ścianie. Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę jest wybór wzorów. I tutaj mamy kilka opcji:

  • plakaty z głównym motywem przewodnim
  • plakaty z różnymi wzorami, ale spójne kolorystycznie
  • plakaty według nurtu danego artysty
  • plakaty edukacyjne, które idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym

Tworząc galerię z plakatów, warto przemyśleć każdy szczegół, aby dobrana kompozycja zachwycała i ozdabiała ze smakiem dane pomieszczenie.

Plakaty w ramach wolnostojące

Kolejnym trikiem w aranżacji wnętrz, w którym możemy wykorzystać plakaty w ramach są meble i podłogi. Plakat wygląda dobrze nie tylko zawieszony na ścianie. Możemy z powodzeniem postawić go na podłodze i oprzeć o ścianę, albo umieścić go w podobnej formie na komodzie, na której brakuje elementów dekoracyjnych. Plusem takiego rozwiązania jest brak ingerencji w strukturę ściany i możliwość przestawienia wydruku w dowolne miejsce.

Gdzie zamówić plakaty?

Internet rozpieszcza nas dostępnością różnorodnych opcji wydruków. Przed zakupem warto poznać opinie o firmie i produkcie. Godnym polecenia partnerem do współpracy jest Tappy https://tappy.pl/ – sklep internetowy, w którym skomponujemy naszą plakatową galerię, wybierzemy plakaty w 5 różnych rozmiarach, dostosujemy format, a także wersję obramowania plakatu i ramę. Tappy cieszy się samymi pozytywnymi opiniami – Klienci są pod wrażeniem nie tylko obsługi i czasu realizacji, ale przede wszystkim wyrażają swoje zadowolenie z wysokiej jakości produktów, a to pozwala nam stwierdzić, że warto korzystać z ich usług i cieszyć się profesjonalnymi wydrukami bez względu na to czy jest to plakat, fototapeta, obraz czy naklejka.

Leave a reply