Jak stworzyć przyjemny klimat w ogrodzie?- Czyli o namiotach stałociśnieniowych!

0
458

W latach dwudziestych XXI wieku ludzie są pogrążeni w chaosie życia codziennego, przytłoczeni kolejnymi  narastającymi warstwami niedokończonych spraw i zobowiązań. Wracając z wymagającej pracy mają w głowie jeden cel: pragną odpocząć w klimatycznym i wygodnym miejscu. Cóż jednak może być bardziej relaksujące, niż spokojne przebywanie w zadbanym i harmonijnie zaprojektowanym ogrodzie? Aby pomóc Państwu w stworzeniu takiej ostoi ciepła i wytchnienia chcemy zaprezentować Wam namioty stałociśnieniowe, których różne warianty możemy spotkać i zakupić w Vitabri, firmie specjalizującej się w produkcji namiotów ekspresowych, w tym namiotów ogrodowych.

Wybór takiego namiotu do ogrodu jest monumentalnie duży, a sam proces namysłu nad konkretnym modelem mógłby być męczący i pracochłonny, gdyby nie firma Vitabri, która dobiera namiot pod preferencje klienta.

Producent takiego namiotu ogrodowego proponuje aż 20 różnych rozmiarów konstrukcji począwszy od 4m2 do nawet 32m2. Dodatkowo firma zadbała o to, aby każdy z trzech dostępnych modelów (Vitabri V3, Vitabri V5, Vitabri V2)  tego akcesoria ogrodowego był na stanie bez względu na rozmiar. Jeżeli jednak mają Państwo większy ogród i potrzebujecie bardziej przestrzennego niż oferowane namiotu do ogrodu, mogą Państwo być spokojni! Producent przewidział taką możliwość i z tego powodu wszystkie konstrukcje namiotowe można łączyć ze sobą modułowo ( tzn. noga w nogę) używając do tego jedynie specjalnej dołączonej przy zakupie klamry podwójnej łączącej, oraz montując miedzy konstrukcjami rynnę odprowadzającą wodę, co jest rozwiązaniem innowacyjnym, wprowadzonym przez niewiele firm na rynku.

Dodatkowo możliwość wyboru koloru poszycia i tkaniny (materiału) z jakiego namiot ogrodowy zostanie wykonany należy w zupełności do klienta! Wszystkie materiały wykonane są na terenie Unii Europejskiej (nie sprowadzamy materiałów produkcji chińskiej i wątpliwej jakości!) i posiadają certyfikat jakości. Jeżeli jednak nie są Państwo przekonani co do wybranego przez siebie poszycia, eksperci firmy VItabri, na stronie internetowej zakładu (https://www.vitabri.pl/tematyka/namioty-ogrodowe) stworzyli dla Was specjalną zakładkę opisującą każdy z dostępnych rodzajów materiału. Firma po wcześniejszym ustaleniu i akceptacji, jest w stanie zrealizować również Pańskie indywidualne projekty, bądź też przygotować konfigurację poszycia na podstawie Pańskich wyobrażeń i wymagań.

Czy można jednak spokojnie spędzać czas w takim namiocie, w gorące, letnie wieczory, kiedy z każdej strony jesteśmy atakowani przez komary, muszki i inne insekty? TAK! Mają Państwo taką możliwość, za sprawą bogatej oferty akcesoriów, które możecie dokupić do wybranego przez siebie modelu namiotu do ogrodu. Należą do nich m.in. ścianki z moskitierą, ścianki boczne, ścianki z ozdobnymi, powiewnymi firankami, a nawet ścianki z oknami typu Cristal w boku! Pomagają one cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury, bez ukąszeń, frustrującego bzyczenia owadów, a nawet pozwalają na kontynuacje przyjęcia w ogrodzie, w razie nagłego i niespodziewanego deszczu. Dodatkowo Konstrukcje VITABRI posiadają certyfikat Francuskiego Biura Bezpieczeństwa Konstrukcji Zewnętrznych na porywy wiatru do 100km/h, dzięki czemu możemy zachować spokój nawet podczas niepogody.

Do innych akcesoriów ogrodowych należą: drzwi w ściance na zamek błyskawiczny rolowane, oświetlenie LED (przewodowe, lub bezprzewodowe),nagrzewnica kwarcowa, podłogę modułowa typu Connect, podsufitka maskującą konstrukcję stelaża  i wiele, wiele innych.

To wszystko sprawia, że czas spędzony na zewnątrz, pod takim namiotem ogrodowym , bez względu na pogodę i inne czynniki zewnętrzne, jest czasem rekreacji dla ciała, umysłu i duszy, a przyjęcia urządzone w takim miejscu, dzięki konstrukcji namiotu, dostosowanej do indywidualnych preferencji, nie mogą nie być klimatyczne i ekskluzywne. Namioty do ogrodu firmy VITABRI pozwalają postawić na wygodę i przyjemność.

Leave a reply