Jak odświeżyć i zmienić wystrój wnętrza?

0
625

W domu spędzamy bardzo dużo czasu. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy dom jest już nie tylko azylem, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu, ale także szkołą i miejscem pracy. Pandemia zmieniła wiele w naszym dotychczasowym życiu, ale to nie pierwsza i nie ostatnia jakiej doświadczyła nasza planeta i też nie ostatnia, z którą musimy i z całą pewnością sobie poradzimy. Abstrahując od okresu w jakim się znajdujemy, warto dekorować nasze pomieszczenia w taki sposób, aby czuć się w nich dobrze i z pomocą przychodzą rozwiązania od firmy Foteks – profesjonalne wydruki, fototapety, naklejki na ściany i na meble, okleiny i obrazy odmienią Twoje wnętrze i nadadzą mu charakteru.

Dostępne na stronie wzory możesz sprawdzić w każdej chwili klikając w adres sklepu https://sklep.foteks.pl/naklejki.html.

Naklejki na ściany

Naklejki, to szybka forma odświeżenia wnętrza. Idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych przestrzeniach. Różne rozmiary sprawiają, że możemy wykorzystać naklejki jako akcent, lub większą aranżację ściany. Plusem naklejek jest też możliwość połączenia kilku wybranych wzorów i stworzenia z nich własnej kompozycji. Naklejki na ściany są łatwe w montażu. W zależności od rodzaju i formatu sposób ich wyklejania jest różny, ale nie sprawia trudności, a że łatwo je zdemontować, można co jakiś czas zmienić wystrój swojego salonu, kuchni, czy pokoju dziecięcego.

Naklejki na meble i okleiny

Okleiny i naklejki na meble będą dobrym pomysłem na modernizację uszkodzonych i zużytych powierzchni. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż renowacja mebli lub ich całkowita wymiana. Okleiny meblowe stosujemy nie tylko w momencie powstania wad, ale za każdym razem kiedy potrzebujemy zmiany.

Naklejki na meble w kuchni potrzebują co jakiś czas wymiany. Podobnie te, które montujemy w łazienkach. Pomimo, że firma Foteks świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, a wszystkie dostarczane wydruki są wysokiej jakości, to jednak wilgoć, para, tłuszcz, który osadza się na naszych meblach kuchennych czy łazienkowych niszczy ich fakturę, zakłóca idealny wygląd, a z czasem okleina może być już trudna w doczyszczeniu i nie zachwyca jak dawniej swoim pierwotnym wyglądem.

Naklejki pod szkło

Nowoczesny design wniosą do Twojej kuchni czy łazienki naklejki pod szkło. Fotowydruk nada klimatu Twojemu wnętrzu, a umieszczona na nim szyba zabezpieczy naklejkę i ścianę przed zabrudzeniami, wilgocią i codziennym użytkowaniem. Montaż tego typu naklejki jest nieco innych niż w przypadku klasycznych oklein, ponieważ warstwa kleju znajduje się bezpośrednio na wydruku, do którego montuje się szklaną taflę szkła. Tego typu rozwiązania znajdują również zastosowanie w dekoracji mebli. Możesz wybrana naklejkę przykleić na komodę, stół czy szafę, a następnie umieścić na niej szkło. Będzie to również nietypowy design i zabezpieczenie mebli przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Leave a reply