Impreza w plenerze? Namiot ekspresowy!

0
621

Każdy miłośnik obozowania z pewnością wie, że namiot jest konieczny, gdy wybieramy się na łono natury. Jeśli jednak interesuje nas nieco inny rodzaj imprezy, namiot nadal może okazać się bardzo przydatny – tylko tym razem będzie to namiot ekspresowy. Pełni on nieco odmienne funkcje, ale właściwości ochronne nadal są tu ważne. Jeśli zatem zajmujesz się organizacją imprez w plenerze, z pewnością będzie to dla Ciebie duże ułatwienie i rozwiązanie wielu problemów. Czym jest dokładnie namiot ekspresowy i dlaczego warto rozważyć jego zakup lub wynajem?

Namiot ekspresowy – odpowiedni na różne okazje

Namiot ekspresowy to inaczej namiot szybkiego montażu. Opiera się na konstrukcji z wysokiej klasy stali lub aluminium w wydaniu standard, premium i lux. Warto nadmienić w tym miejscu, że masywne stelaże nie zawierają elementów plastikowych na łączeniach, co przekłada się na wysoką jakość wykonania i długą żywotność produktu. Będzie to szczególnie istotne dla osób rozważający zakup namiotu ekspresowego. Materiał poliestrowy, z którego wykonane jest pokrycie, jest podwójnie powlekany oraz impregnowany, co oznacza, że namiot ekspresowy będzie w pełni nieprzemakalny. To właśnie to czyni go idealnym wyborem na wszelkiego rodzaju imprezy i eventy odbywające się na zewnątrz. Nieważne czy jest to festyn czy inne wydarzenie, czy przygotowane stanowisko będzie służyć jako miejsce wystawowe lub punkt dla cateringu – namiot ekspresowy zawsze zagwarantuje odpowiednią ochronę przed nieprzewidywalnymi warunkami atmosferycznymi.

Ponad to, namioty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Istnieje też możliwość wykonania dowolnego nadruku na namiocie, dzięki czemu będzie on jeszcze lepiej dostosowany do danej okazji i pomoże wyróżnić się oraz przyciągnąć uwagę uczestników wydarzenia. Być może chciałbyś zaprezentować się z reklamą Twojego towaru lub logo firmy? A może interesuje Cię bardziej ogólny nadruk nawiązujący tematycznie do Twojej działalności? Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość dodania do namiotu takich elementów jak czwarta ściana, półściany, ściana z oknem lub drzwiami czy też markiza lub obciążniki. Wszystko to pozwoli spełnić jeszcze lepiej indywidualne i różnorodne oczekiwania.

Łatwość montażu i wygoda użycia

Namiot ekspresowy to także łatwość użytkowania. Stelaż nożycowy rozciągany jest na zasadzie „harmonii”, a jego wysokość regulowana jest za pomocą czteropoziomowego systemu samoblokującego. Wysokość konstrukcji w szczycie to ok. 3,10 m do 3,50 m, natomiast wysokość ścian bocznych mieści się w przedziale 2,10 m – 2,30 m, w zależności od wybranego rozmiaru. Dach i ściany łączone są za pomocą mocnych rzepów, co zarazem gwarantuje stabilność po złożeniu, jak i nie powinno stanowić problemów przy montażu oraz demontażu. Wspomniany powyżej impregnowany materiał oczywiście chroni przed deszczem, ale należy pamiętać, że zadaszenie to też ochrona przed słońcem, co może być istotne w przypadku dłuższych imprez.

Leave a reply