Fotele uszaki na zamówienie – skomponuj idealny fotel!

0
372

W wielu sklepach można kupić fotele uszaki w gotowych wariantach – w określonych wzorach i kolorach. Niektórzy producenci mebli oferują jednak możliwość wykonania fotela na indywidualne zamówienie. Jak go skomponować? Gdzie go zamówić? Podpowiadamy!

Fotele uszaki to meblarski hit

Uszaki to fotele cieszące się obecnie bardzo dużym powodzeniem wśród kupujących. Wyróżniają się nie tylko stylowym wyglądem, ale także są bardzo komfortowe. Charakterystyczne boczne oparcia – uszy, miękkie podłokietniki, wysokie oparcie i głębokie siedzisko zapewniają maksymalną wygodę wypoczynku.

Ponadto fotel uszak może zostać również dopasowany do każdej aranżacji wnętrz. Świetnie prezentuje się w nowoczesnych i tradycyjnych wystrojach, dzięki czemu jest naprawdę uniwersalny.

Dlaczego warto kupić fotel uszak na zamówienie?

W sklepach można znaleźć wiele gotowych foteli uszaków – także do kupienia od ręki. Nie zawsze jednak wśród dostępnych propozycji można znaleźć taką, która będzie wpisywała się w indywidualne wymagania pod kątem estetyki czy aranżacji wnętrza.

Właśnie dlatego wiele firm oferuje obecnie możliwość zakupu fotela uszaka stworzonego na indywidualne zamówienie, który będzie odzwierciedleniem potrzeby zamawiającego.

Producenci pozwalają na wybranie:

  • materiału obiciowego fotela
  • nóżek fotela
  • wykończenia fotela, na przykład przez dekoracyjne pikowanie

Niektórzy producenci oferują nawet po kilkadziesiąt różnych wariantów i kolorów materiałów, dlatego wśród tak wielu propozycji bez problemu można stworzyć idealny mebel dla siebie.

Wiele interesujących propozycji, jak wykończyć fotel uszak, można znaleźć już teraz online na stronie internetowej: www.mmeble.com.pl.

Gdzie można kupić fotel uszak na zamówienie?

Aby kupić fotel uszak stworzony na indywidualne zamówienie, konieczne jest znalezienie firmy, która wykonuje tego typu umeblowanie zgodnie z życzeniem klienta. Obecnie najłatwiej zamówić je w internecie.

Złożenie zamówienia na fotel przygotowany według indywidualnych wymagań jest bardzo proste. W pierwszym kroku należy wybrać rodzaj fotela, na przykład gładki albo pikowany. Następnie należy wskazać na rodzaj i kolor materiału obiciowego oraz nóżek. Na koniec wystarczy potwierdzić swoje zamówienie, wybierając formę dostawy i zapłaty.

Zazwyczaj czas realizacji fotela uszaka przygotowanego na zamówienie wynosi od 15 do 25 dni w zależności od sklepu, w którym składa się zamówienie i dostępności materiałów.

Leave a reply